niedziela, 8 maja 2016

Elise by Lambre

Francuska kobieta w kilku słowach? Nowoczesna, zadbana i pełna klasy. Emanuje pozytywną energią i ma wielki apetyt na życie. Taki jest zapach Elise – nowoczesny, świeży i elegancki. To perfumy z rodziny kwiatowo-cytrusowej, które doskonale współgrają z miejską przestrzenią. Delikatne nuty żółtej mandarynki, wody owocowej i zielonego jabłuszka pozwalają rozpocząć nowy, fascynujący dzień, by następnie pulsować w szybkim rytmie magnolii, frezji i róży. Aromat drzewa sandałowego i cedrowego oraz szarej ambry intensyfikuje wrażenia i pozwala stąpać twardo po ziemi. Perfumy stworzone dla nowoczesnych, aktywnych kobiet, które kochają światowe życie bez granic. Podkreśla dynamizm życia i jest dopełnieniem stylu z klasą. Każdego dnia.
Tymi słowami zachęca nas Lambre do wypróbowania zapachu Elise. Jak jest w rzeczywistości?

Śliczna błękitna buteleczka zamnknięta jest początkowo w solidnym katroniku zabezpieczonym folią. Mi jako fance błękitów design buteleczki bardzo przypadł do gustu, i chętnie goszczę ją na swojej toaletce. 
Zapach delikatny, świeży, typowo wiosenny - nie duszący jednak pozostawiający na skórze kwiatowo-cytrusową woń, która bardzo mi przypadła do gustu. 
OPIS ZAPACHU:
Rodzina: kwiatowo-cytrusowa
Nuta głowy: róża, mandarynka, zielone jabłko, woda owocowa
Nuta serca: magnolia, frezja, róża
Baza: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, szara ambra

Frezja, róża, drzewo sanadałowe to jedne z moich ulubionych zapachów. 

Jak to często bywa jest jedno ALE i to ale, które niestety sprawia, że nie często sięgam po tę wodę perfumowaną - mianowicie pierwszy zapach jaki otrzymujemy po psiknięciu to wszechobecna woń alkoholu! i pomimo, że po chwili ustępuje miejsca pięknemu zapachowi Elise - to na tyle mnie irytuje, że z przykrością ale buteleczka stoi i czeka na swoją kolej.
Zapach utrzymuje się długo na skórze, a na ubraniach jest wyczuwalny nawet do kilku dni. 

Marka LAMBRE poszukuje obecnie osób chętnych do współpracy jako Konsultant albo VIP
Klient - dzięki temu może taniej kupować kosmetyki i biżuterię. 
O szczegóły współpracy możecie pytać pisząc na mail: polska@lambre.pl lub dzwoniąc na
infolinię do Gdańska - tu jest główna siedziba firmy: (58) 554 10 71 w godz. 8-16.

3 komentarze :

  1. To prawda, że na początku czuć alkohol, ale na szczęście po krótkiej chwili się ulatnia i zapach ukazuje swoje piękno ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. niemniej jednak często sięgam po perfumy zaraz przed wyjściem i nie mam czasu na ulatnianie się alkoholu ;)

      Usuń

Copyright © 2014 w kuferku , Blogger