niedziela, 14 grudnia 2014

OsmozaCare - w walce z bakteriami


Hej :)
już raz tutaj pisałam Wam o produktach OsmozaCare - od tamtego czasu mój zbiór produktów tej marki się powiększył. 
Teraz w trakcie czyhających z każdej strony infekcji, w sezonie gryp i przeziębień w szczególny sposób dbam o to by zminimalizować przenoszenie bakterii przez moje dziewczynki. Pomocne mi są w tym  2 produkty OsmozaCare- antybakteryjne chusteczki oraz antybakteryjna musująca pianka do rąk. 
Oba te produkty usuwają 99,9% bakterii i są bardzo łatwe w użyciu. Chusteczki pakowane po 40 szt są w wygodnym opakowaniu, dzięki czemu nie wysychają i dziecko może sobie wyciągnąć jedną. Jak dla mnie są odpowiednio nawilżone - ani za mokre, ani za suche. Całkiem fajne rozwiązanie.


Mnie osobiście bardziej jeszcze przekonuje pianka - może przez to, że dziewczynki ją pokochały i co chwilę by chciały jej używać. A wszystko przez to, że nie tylko po psiknięciu rośnie, ale przede wszystkim zabawnie musuje. A dzieciaki kochają wszystko co musuje - czy to cukierki czy produkty do kąpieli. Nie ma więc problemu ze stosowaniem. Wygodna jest także forma - małe opakowanie airless zmieści się do każdej torebki.


Oba produkty pachną bardzo delikatnie, nie podrażniają skóry. Trzeba jednak pamiętać by nie stosować ich na uszkodzony naskórek.

OsmozaCare jak wiele firm przygotowała okołoświateczną promocję, która trwa aż do 11 stycznia w ich butiku na allegro KLIK i taki zestaw kosztuje tylko 20,90 zł - a jeśli wybierzecie wszystkie produkty wchodzące w skład Urodowego Niezbędnika Piękne Dłonie nie zapłacicie nic za przesyłkę. 

A Wy? Dbacie teraz szczególnie o higienę rąk swoich lub swoich najbliższych? 

8 komentarzy :

 1. mój synek to ma już taki nawyk, że drażni go najmniejszy dyskomfort na rękach i myje, myje i myje ręce... muszę wypróbować te produkty.

  OdpowiedzUsuń
 2. myślałam, zę to prawdziwe dziecko :D

  Mój blog- KLIK

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja używam żyli Carex :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze mam przy sobie chusteczki antybakteryjne :)
  Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja noszę płyn antybakteryjny lub chusteczki antybakteryjne w torebce. :-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 w kuferku , Blogger