niedziela, 19 lutego 2017

HEROME NAIL HARDENER SOFT, ŁAGODNA ODŻYWKA DO PAZNOKCI

Moje paznokcie to bardzo problemowy temat - ze względu na pracę jaką wykonuję są ciągle narażone na uderzenia przez co są cienkie i łamliwe. Mając niedobre doświadczenia z odżywkami działającymi cuda sięgnęłam po odżywkę Herome Nail Hardener Soft, która nie odstrasza składem. 

Jak się sprawdziła? Zapraszam do zapoznania się z moją opinią.

Produkt otrzymujemy w 10 ml buteleczce - z długim wygodnym pędzelkiem który ułatwia precyzyjne nakładanie produktu. Nakrętka z gumowym, ściętym zakończeniem pozwala na delikatne ale skuteczne odsuwanie skórek. 


Sam produkt ma fajną konsystencję - nie jest ani wodnisty tak by spływał na skórki, ani nie jest za gęsty na tyle by się go ciężko rozprowadzało. Bardzo szybko schnie a aplikacji nie towarzyszy przykry zapach. 
Najważniejsze jednak jest działanie tej odżywki. Odżywkę stosujemy w 3-dniowych cyklach. Pierwszego dnia malujemy paznokcie pierwszą warstwą odżywki, drugiego dnia drugą, trzeciego dnia zmywamy. Produkt stosujemy przez 21 dni. 
Już po tygodniu moje paznokcie wyraźnie poprawiły swoją kondycję - po całej kuracji stały się mocne i odporne na złamania. 
Jestem zachwycona działaniem tej odżywki i mam zamiar ją stosować zgodnie z zaleceniami 1 raz w tygodniu, jako bazy pod lakier. 

Odżywkę można kupić tutaj za 39,99

Znacie produkty Herome? 

2 komentarze :

  1. Tego produktu nie miałam, ale też mam swojego ulubieńca wśród produktów do pielęgnacji paznokci :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 w kuferku , Blogger