środa, 1 marca 2017

na ratunek paznokciom i dłoniom - HEROME

Był taki czas, kiedy zmuszona byłam sięgnąć po broń w walce ze zniszczonymi hybrydami paznokciami i przesuszonymi dłońmi. Dziś opowiem Wam o dwóch kosmetykach marki Herome, które mi w tym pomogły.

Pierwszy z nich to serum Herome Nail Growth Explosion, do paznokci po żelu lub tipsach Serum dostajemy w szklanej, 7 ml buteleczce z pipetą, ułatwiającą aplikację. Konsystencja żelu o lekko słodkim, kwiatowym zapachu szybko się wchłania w płytkę paznokcia nie pozostawiając połysku, ani uczucia lepkości. 


Preparat zawiera aminokwasy, ekstrakty z alg, baobabu i akacji.   Moje paznokcie po długim stosowaniu hybryd były kruche, i cienkie niczym papier. Po trwającej 14 dni kuracji serum ich kondycja wyraźnie się poprawiła. Znacznie poprawiło się tempo ich wzrostu dzięki czemu mogłam pozbyć się najbardziej zniszczonej ich części. 

Drugim z produktów jest krem na popękaną skórę dłoni  

Herome Cream for Chapped Skin
120 ml kosmetyku zamknięte jest w poręcznym opakowaniu z pomką. Rozwiązanie to jest nie tylko wygodne ale i hignieniczne. Konystencja jest lekka, ale pozostawia na skórze lekki film dający ulgę wysuszonej skórze dłoni. Zapach delikatny, bardzo przyjemny. W skład kremu wchodzą: wyciąg z rumianku - działający oczyszczająco i odkażająco, lanolina - przywracająca elastyczność oraz wosk pszczeli tworzący dodatkową barierę ochronną. Krem natychmiast nawilża, wygładza i zabezpiecza skórę przed działaniem czynników niekorzystnych. Zdecydownie pomógł moim przesuszonym dłoniom. 

Oba produkty możecie kupić na bodyland.pl w promocyjnych cenach. 

Znacie produkty Herome

8 komentarzy :

Copyright © 2014 w kuferku , Blogger