środa, 1 marca 2017

Krakowskie Spotkanie Blogerek - relacja cz.1

W minioną niedzielę, 26.02.2017 r. miałam wielką przyjemność uczestniczyć w spotkaniu organizowanym przez Kasię i Mariolkę

Razem z innymi blogującymi koleżankami zostałyśmy tradycyjnie już ugoszczone w murach klimatycznej restauracji HELLADA - Grecka Tawerna, mieszczącej się na ul.Królewskiej 55 w Krakowie. 


Organizatorki zadbały także o część merytoryczną spotkania za sprawą przybyłych gości. 
Pani Agata, reprezentująca firmę Oriflame nie tylko zaraziła nas pozytywną energią ale także przybliżyła nam historię firmy, przypomniała podstawowe zasady prawidłowej pielęgnacji oraz przedstawiła kosmetyczne nowości firmy. Pani Agata zaspokoiła nasze chciejstwo - mogłyśmy każdy kosmetyk wypróbować na własnej skórze.


Drugim gościem była Pani reprezentująca firmę Joiko - producenta profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. Pani Agnieszka, nie tylko przybliżyła nam ideę marki ale także odmieniła image kilu z nas przy pomocy prostownicy keratynowej Joiko Styler. Nie ukrywam, że sprzęt ten stał się obiektem moich westchnień. 

Jak to bywa podczas blogerskich spotkań był czas na edukację ale również na kobiece ploty i pyszne jedzonko ;) 
Mariola oraz Kasia zyskały aprobatę wielu firm, dzięki czemu każda z nas została chojnie obdarowana przez licznych partnerów spotkania. Co będziemy testować w najbliższym czasie przekonacie się niebawem w drugiej części relacji. 
Organizatorkom bardzo dziękuję za zaproszenie i miło spędzony czas. Cieszę się, że miałam możliwość tak sympatycznie spędzić ten niedzielny dzień. 

10 komentarzy :

Copyright © 2014 w kuferku , Blogger